Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Laco Deczi & Celula New York

    Čtvrtek 24.10 19:30 - Wellness Hotel Rezidence, Nové Hrady

    Koncert.

  • Literární šleh: Marek Toman + Pavla Horáková

    Čtvrtek 24.10 19:00 - Měsíc ve dne, České Budějovice

    Beseda.

Zobrazit všechny události
 

Pod Helfenburkem probíhá SoulaDění, dnes končí Pátou dohodou

 Autor: Terra Mítica

    Autor: Terra Mítica

KOJEČÍN POD HELFENBURKEM - Mezi Bavorovem a Volyní pod hradem Helfenburk dnes končí další SoulaDění. Program vrcholí Pátou dohodou Jaroslava Duška a rituálem poděkování Zemi, sebepoznávání skrze koně, které pořádá sdružení Terra Mítica pod šapitem pro 600 lidí.

SoulaDění organizuje Fokus Písek a celý den budou probíhat tvořivé dílny broušení, naklepávání kos, kosení pro uvolnění těla a duše a interaktivní divadelní inscenaci Toulavý autobus.

Na poledne je připravená exkurze po okolí s odborníkem Jaroslavem Kršňákem. Téma je o vodě, odpadní vodě z vesnice a rybnících. V půl třetí odpoledne je zase připravená beseda o alternativní svobodné jihočeské měně, od čtyř s Erikou Kozielovou si návštěvníci mohou popovídat o sebepoznání skrze koně a od šesti večera se zúčastnit rituálu Poděkování Zemi s Míšou Petersenem. Celé setkání SoulaDění dnes večer v půl deváté ukončí Jaroslav Dušek s Pátou dohodou.

Akce SoulaDění je o člověku, přírodě a postojích k ní a postupně se konala například ve Dobrkovickém mlýně u Starých Dobrkovic, na zámku Kratochvíle, Krušlovském včelíně v Krušlově,Vidově u Českých Budějovic nebo na zámku Blatná.  

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace