Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hvězda Betlémská!?

    pondělí 9.12 19:00 - Muzeum Jindřichohradecka, budova ve Štítného ulici, Jindřichův Hradec

    Přednáška Ing. Jany Tiché z Hvězdárny a planetária v Č. Budějovicích s pobočkou na Kleti.

  • Pletky s Vlastou

    pondělí 9.12 9:00 - Písek, Senior Point

    Tvořivé setkání.

Zobrazit všechny události
 

Pohřešovaná důchodkyně z Českých Budějovic se našla u českovrbenských rybníků

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Městská policie z Českých Budějovic právě vydala aktuální zprávu, že osmasedmdesátiletou ženu, pohřešovanou od sobotního podvečera, nalezl v neděli večer náhodný kolemjdoucí v blízkosti jednoho z českovrbenských rybníků. Na místo okamžitě přivolal hlídku městské policie, která se o ženu postarala.

V sobotu v podvečerních hodinách přijalo operační středisko městské policie žádost Policie ČR o spoluúčast při pátrání po osmasedmdesátileté ženě, která bez vědomí personálu odešla z Alzheimer centra v Husově ulici. Její nečekaný odchod údajně nebyl první. Až do nedělního večera se ženu přes veškerou snahu zúčastněných bezpečnostních složek i řidičů městské hromadné dopravy nepodařilo vypátrat. Policie požádala o pomoc i veřejnost s tím, že žena je vitální a mohla by dojít i dost daleko.

V neděli krátce po osmé hodině večer dostala městská policie zprávu od muže, který nalezl dezorientovanou ženu u jednoho z českovrbenských rybníků. Strážníci na místě zastihli spoře oděnou šedovlasou ženu, která odpovídala popisu pohřešované. Vzhledem ke zdravotnímu stavu ženy strážníci přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která ji převzala k ošetření a oznámili nalezení pohřešované ženy policistům.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace