banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Život v právu

  středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

  Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

 • Drahá legrace

  středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Policie hledá svědky chování vzteklého seniora na Senovážném náměstí

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Českobudějovičtí policisté z městského oddělení v ulici 28. října 1 vyšetřují případ z počátku prosince 2018 na Senovážném náměstí. Dne 2. prosince v 19.20 hodin na zastávce městské hromadné dopravy měl senior vyššího věku udeřit pěstí do dveří autobusu linky číslo 10.

 

Když se dostal dovnitř, tak verbálně napadl řidiče, který jej následně vykázal z autobusu. Senior na to nereagoval, proto ho řidič vyvedl z dopravního prostředku. Na ulici se starší muž pravděpodobně proti postupu řidiče ohrazoval a několika údery pěstí do horní části těla napadl druhého muže. Případ je vyšetřován pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

Policisté žádají případné svědky tohoto incidentu, kteří viděli celý průběh, aby nás kontaktovali na uvedeném útvaru, telefon 974 226 700 - Jitka Kindlmanová, případně na lince tísňového volání 158. Děkujeme za spolupráci.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace