banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Geraldine Aron - Můj báječný rozvod

    Úterý 15.10 19:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Divadelní komedie.

  • Život na jihočeském venkově v 19. století

    Úterý 15.10 17:00 - Strakonice, sál knihovny

    Přednáška s Jankem Koubou.

Zobrazit všechny události
 

Policie hledá svědky tragické dopravní nehody. Nezná totožnost zemřelého

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V pondělí 19. září došlo v době od 22:00 do 22:10 hodin k tragické nehodě na silnici č. 3 ve směru od Plané na Boršov nad Vltavou. Před odbočkou na Včelnou u mostu přes Vltavu srazilo auto chodce, který se pohyboval po silnici.

Řidič jedoucí v bílém osobním autě Hyundai směrem od Plané za dosud nezjištěných okolností narazil levou přední částí vozidla do muže. Chodec následkům nehody podlehl. U řidiče byla provedena dechová zkouška, ale pod vlivem alkoholu nebyl. U zemřelého chodce se bohužel nepodařilo zjistit totožnost. Policie proto zvřejňuje jeho popis a žádá veřejnost o pomoc.

Obětí nehody je muž ve věku cca 25-35 let, štíhlé sportovní postavy, mírně snědé – opálené pleti. Má  černé, na krátko střižené vlasy. Na bradě měl pěstěný, černý plnovous.

Na sobě měl olivově zelenou bundu značky VANS na zip, z dutého vlákna s šedou podšívkou. Dále černé triko s výstřihem, tmavé kalhoty, pánské modré kostkované trenýrky, černé boty nad kotníky (tzv. kanady), černý syntetický vojenský opasek s přezkou a odznak České armády na žlutém řetízku.

Policie žádá případné svědky tragické nehody o jakékoliv informace. Pokud někdo podle uvedeného popisu pozná zemřelého muže, kontaktujte  Službu kriminální policie na lince 974 226 460, případně volejte přímo na linku 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace