Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Policie hledá ženu z domova pro duševně nemocné a mentálně postižené

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

JIŽNÍ ČECHY - Českobudějovičtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované ženě - Věře Skalové (1957), která je klientkou Domova Libnič na Českobudějovicku včera. Žena je 165 cm vysoká, střední postavy, má delší šedivé vlnité vlasy sepnuté do drdolu, zelené oči. Na sobě měla černý svetr, černobílé legíny s květinovým vzorem, na nohách bílé baleríny nebo lehké letní boty (žabky).

 

Pohřešovaná žena odešla z Domova Libnič na Českobudějovicku včera 2. května v odpoledních hodinách, kdy byla spatřena na zastávce ČSAD v 16 hodin a měla odjet směrem do Českých Budějovic. Do večera se však nevrátila a po 22. hodině podali zaměstnanci zařízení oznámení na obvodním oddělení Lišov. Policisté během noci a dnešního dopoledne prováděli šetření na všech možných místech výskytu, mezi příbuznými a vztahových osob, ale do současné doby nebyl její pohyb zaznamenán. Nemá u sebe osobní doklady, finanční hotovost a mobilní telefon.

Kdo by měl poznatky k její osobě, ať kontaktuje kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo přímo linku tísňového volání 158. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace