Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Smíšený pěvecký sbor Schola Všech svatých

    pondělí 22.4 15:00 - Bavorov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • Velikonoční hraní na kantely

    pondělí 22.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Hraní na kantely (vytvořené při akcích ŠK), případně i další nástroje ve spolupráci se spolkem Spona. K hraní, zpěvu nebo jen k poslechu zveme širokou veřejnost.

Zobrazit všechny události
 

Policie žádá o pomoc s případy opakovaných vloupání do družstva v Záboří

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKOBUDĚJOVICKO - Boršovští policisté vyšetřují případ opakovaných krádeží vloupáním do areálu a budov bývalého zemědělského družstva Záboří. V několika případech počátkem ledna 2019 se neznámý pachatel či pachatelé vloupali do místností sloužících jako sklad, kde zcizili pneumatiky s AL disky, vzduchovou pušku, počítač, dílenské nářadí, motocyklové vybavení a nepohrdli ani benzinovou elektrocentrálou. Způsobená škoda byla vyčíslena více jak 77 000 korun.

 

Policisté žádají případné svědky či spoluobčany, kteří by mohli přispět k objasnění případu, aby se nám ozvali na obvodním oddělení Boršov nad Vltavou, Na Planýrce 206, telefon 974 226 710, případně na lince tísňového volání 158. Děkujeme.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace