Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Policie získala fotografii auta, jehož řidič by mohl podat svědectví k mrtvé ženě u Katovic

STRAKONICE - Ve středu 27. prosince zahynula na silnici mezi Střelskými Hošticemi a Katovicemi 42 letá žena. Policie oproti původního sdělení, že žena šla po silnici kolem 19. hodiny, na základě poznatků upřesnila, že to bylo o dvě hodiny dříve - již kolem páté odpoledne. Policie vyzvala řidiče, kteří v danou dobu úsekem projížděli, o poskytnutí záznamů z kamer. Nyní hledá řidiče nákladního automobilu Mercedes Benz Axor modré barvy, který vezl na plošině menší nákladní automobil s korbou světlé barvy a jel ve směru od Horažďovic na Strakonice. Je potřeba, aby se přihlásil na policii na lince 158. Řidič úsekem projížděl po 17. hodině, proto by mohl policistům poskytnout důležitou svědeckou výpověď k objasnění tragické nehody.

 

Pomoci by mohli také všichni, kteří si všimli modrého nákladního automobilu Mercedes Benz Axor, převážejícího menší nákladní vůz světlé barvy. Ve Strakonicích tento vůz zachytily kamery na mostě J. Palacha a v ulici 5. května kolem půl šesté ve středu 27. prosince. Fotografie je v příloze. 

Policisté se zároveň znovu obrací na všechny řidiče, kteří dne 27. prosince projížděli mezi 17. a 18. hodinou v úseku Strakonice - Horaždovice a měli spuštěnou autokameru, aby se též přihlásili na policii na lince 158 nebo na telefonu 725 731 288. Důležité je především zjistit, jakým dalším směrem se toto auto pohybovalo. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace