banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Znouzecnost u Stánku!

    středa 24.7 20:00 - Tábor, Stánek - Žižkovo náměstí

    Koncert.

  • Začarovaný les

    středa 24.7 18:00 - Písek, Palackého sady

    Loutkové představení.

Zobrazit všechny události
 

Policista zabránil sebevraždě

Ilustrační foto.

Ilustrační foto.

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dramatické chvíle prožil v neděli ve večerních hodinách policista z oddělení hlídkové služby. Na Dlouhý most byl přivolán s tím, že tam sedí sedmadvacetiletý muž z Táborska, jenž má v úmyslu skočit dolů na kamenný břeh řeky Vltavy. Stály za tím osobní problémy.

Po příjezdu policisty na místo byla situace velmi vypjatá. Na vnější straně zábradlí pravé strany mostu směrem k Výstavišti seděl mladý muž, byl předkloněný dopředu a jasně dával najevo, že chce skočit dolů. Policista nezaváhal ani vteřinu a rozhodl se jednat. Zastavil vozidlo na mostě, vystoupil ven a čekal na vhodný okamžik. V pravou chvíli využil nepozornosti mladého muže, přistoupil k němu zezadu a strhl ho ze zábradlí na chodník. Poté přijela ještě jedna policejní hlídka, která pomohla svému kolegovi muže na chodníku přidržet a uklidnit.

Dechová zkouška odhalila více než 2,2 promile alkoholu v dechu. Policisté pak spolu s lékařem rychlé záchranné služby muže převezli na protialkoholní záchytnou stanici.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace