Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Seniorský večer - Milevská čtyřka

    Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

    Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

  • Miroslav Donutil - Cestou necestou

    Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Policisté hledají zmláceného mladíka, útočníka už mají

 Autor: PČR

    Autor: PČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Byl zmlácen za bílého dne na Piaristickém náměstí. Přitom ho natáčeli. Útočník video z napadení nakonec zveřejnil na internetu. Policie útočníka zná, ale nyní hledá jeho oběť.

Policisté pátrají po totožnosti mladíka, kterého napadl mladý výtržník na Piaristickém náměstí, video pak umístil na internet. Strážci zákona proto žádají o pomoc při neobvyklém pátrání po totožnosti nikoli násilníka, ale poškozeného, surově napadeného mladíka a dalších účastníků konfliktu.
Policisté znají totožnost mladého násilníka z Českých Budějovic, který letos v létě na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích napadl jiného mladíka. Napadený mohl být ve věku patnáct až osmnáct let, pravděpodobně romské národnosti, kratších, tmavých vlasů, při napadení byl oblečen do šedého trička a modrých riflí.

„Případ je zatím vyšetřován pro podezření z trestného činu výtržnictví. Policisté žádají především napadeného mladíka, aby se jim přihlásil na lince 158, zároveň žádají další svědky, kteří znají totožnost dalších osob na záznamu, především však totožnost napadeného, aby policisty kontaktovali na lince 158 nebo na telefonu vyšetřovatele 974 226 602 - Stanislava Dudlíčka,“ doplnil informaci tiskový mluvčí jihočeských policistů Jiří Matzner.

Video si stáhněte tady.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace