banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Policisté žádají o pomoc při pátrání po muži z Dačicka

JINDŘICHŮV HRADEC – Jindřichohradečtí kriminalisté pátrají po pohřešovaném muži a žádají širokou veřejnost o spolupráci. Pohřešovaný odešel v neděli 22. dubna v ranních hodinách z adresy Velká Lhota, m.č. Poldovka a od té doby se nevrátil, jeho mobilní telefon je vypnutý. Muž je 180 cm vysoký, sportovní postavy, hnědé krátké vlasy, modré oči, krátce zastřižený plnovous. V době odchodu na sobě měl hnědočernou mikinu s dlouhými rukávy, zelené kalhoty po kolena, na nohou sportovní boty zn. Newbalance. Pohřešovaný je zdravý, žádné léky neužívá. Pokud jste dotyčného viděli nebo víte, kde se v současné době nachází, sdělte tuto informaci jindřichohradeckým kriminalistům z oddělení pátrání cestou tísňové linky policie 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace