Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Portréty pěstounských rodin budou k vidění na 11 místech Českých Budějovic

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Od 12. května až do 28. července bude po Českých Budějovicích přístupná putovní benefiční výstava Domov jménem rodina. A to hned na 11 místech ve městě. Výstava velkoformátových fotografických portrétu od jihočeského fotografa Jana Voběrky je tematicky zaměřena na pěstounské rodiny. „Všechny fotografie budou k vidění po dobu vernisáže pohromadě v kostele Panny Marie Růžencové a v pondělí 13. května se budou instalovat v dalších lokalitách po městě. A jelikož je tato výstava benefiční, její výnos z dobrovolného vstupného jde na podporu Mount Hosín,“ uvedla Tereza Pumprová z pastoračního střediska Biskupství českobudějovického.

 

Vernisáž k zahájení výstavy se uskuteční v Křesťanském rodinném centru Petrklíč v neděli 12. května na Den matek (od 16 hodin) a na ně je pamatováno při zahájení, se svými dětmi mohou společně zhlédnout představení loutkového divadla. Poté od 20 hodin následuje v kostele Panny Marie růžencové koncert duchovní hudby v podání FamilyBand.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace