banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Pozná někdo na policejním videu pachatele z Krajinské?

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Policisté z Obvodního oddělení České Budějovice prověřují napadení muže v noci z 5. na 6. dubna kolem druhé hodiny ráno. K napadení došlo v Českých Budějovicích v Krajinské ulici před barem PARADOX. Případ policisté vyšetřují pro podezření z výtržnosti a ublížení na zdraví. Napadenému muži bylo způsobeno vážné zranění.

 

Policisté při šetření případu zjistili, že napadený muž (nar. 1981 z Hradce Králové) byl udeřen do obličeje takovou razancí, až upadl na zem a byl pravděpodobně okamžik v bezvědomí. Napadnout jej měl muž zhruba třicetiletý urostlé či silnější postavy tmavší pleti, v bílém tričku, svědci jej popisují jako „světského".

Ten měl stát v podloubí Krajinské ulice proti baru se třemi muži a dvěma ženami. Kamery zaznamenaly dva muže v bílém tričku, jak se krátce po incidentu vracejí zpět do baru, jeden z těchto mužů by měl být útočníkem. Policisté na lince 158 přivítají jakékoliv informace k útočníkovi nebo k tomuto napadení.

Shodou okolností kontrolovali strážníci a policisté v Krajinské ulici podobnou skupinu podezřelých osob, nakonec se však ukázalo, že s tímto případem nemají nic společného. Případ tak zatím zůstává stále otevřen. Vše komplikuje skutečnost, že většina svědků byla pod vlivem alkoholu a informace jsou tak nepřesné.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace