Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Varhanní půl maraton

    Úterý 25.6 17:00 - Soběslav, Kostel sv. Víta

    Koncert.

  • Divadlo Járy Cimrmana - Němý Bobeš

    Úterý 25.6 19:30 - Vodňany, MěKS

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Představení na točně nabízí nevšední zážitky

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKÝ KRUMLOV/TÝN NAD VLTAVOU - Milovníci divadla a nevšedních zážitků si přijdou na své na otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Točna nabídne jak činohru, tak operu nebo muzikál. Ochuzeni nezůstanou ani příznivci baletu.

 

Na repertoáru pro letošní sezonu se objeví Dekameron, Sluha dvou pánů, Rusalka, Divotvorný hrnec, Tři mušketýři nebo Carmen. Po dvou letech se vracejí akční komedie pro celou rodinu, patřící k nejúspěšnějším točícím se inscenacím, Cesta kolem světa a Pták Ohnivák a lišák Zorro.

Otáčivé hlediště mají také v Týně nad Vltavou.Tady se můžete těšit na Boj o lípu v podání píseckých ochotníků, Legendu o Závišovi a Kunhutě, kterou ztvární KS Alta Hluboká nad Vltavou, ze stejného města přijede zahrát i DS KŘÍŽžáci, a to hru Talisman. Domácí Vltavan si připravil pro diváky představení Generálka císaře Napoleona, Dnes Vás točí Revers 2 a Kráska a zvíře. Sezonu zakončí pražské divadlo VOSTO5 s hrou Karavan Evropa.

Přesný rozpis a časy jednotlivých představení najdete na webových stránkách točen.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace