Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

První výhru v sezoně vystřelil Richard Kalod

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Fotbalisté Českých Budějovic vstoupili do letošního ročníku Fotbalové národní ligy vítězně, z dalekého Třince si přivezli tři body za výhru 2:0. Tu zajistil až v závěru zápasu útočník Richard Kalod (na snímku), který vsítil své přesné zásahy v 87. a v 94. minutě: Fotbal Třinec – SK Dynamo ČB 0:2 (0:0). Branky: 87. a 94. Kalod. ŽK: 3–1 (Joukl, Malcharek, Krišto – Funda). Rozhodčí: Adámková – Polák, Batík. Sestava Českých Budějovic: Křížek – Klesa, Novák, Šourek, Funda – Čermák (84. Benát), Čavoš – Wermke (90. Vaněk), Táborský, Kadula (64. Pešek) – Kalod (C). Další mistrovské utkání sehrají Jihočeši v neděli 14. srpna od 17 hodin doma s Vítkovicemi.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace