Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Rebelie proti vyhynutí v Budějovicích upozorní na ekologickou krizi

 Autor: Hnutí Extinction Rebellion Czech Republic

    Autor: Hnutí Extinction Rebellion Czech Republic

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Hnutí Extinction Rebellion Czech Republic pořádá v Českých Budějovicích přednášku s názvem Míříme k vyhynutí (a co s tím můžeme dělat). Extinction Rebellion je mezinárodní hnutí, které se postupně z Velké Británie šíří do celého světa. Cílem hnutí je mimo jiné upozorňovat lidi na ekologickou krizi, ve které se nachází naše planeta, a také na to, že nás možná brzy čeká rychlé zhroucení klimatu.

 

V Česku lze již nyní demonstrovat první dopady změny klimatu na loňském suchu. To je ovšem pouhý začátek. Situace je velmi vážná. My i naše děti čelíme velkému riziku. Veřejná přednáška pořádaná v Českých Budějovicích se bude zabývat nejčerstvějšími vědeckými poznatky ohledně změny klimatu, a také vlivem, který mohou mít na naši společnost a naše životy. Arne Springorum ukáže, co chce hnutí Extinction Rebellion dělat pro to, aby se situace změnila.

Na událost jsou vítáni všichni. Po přednášce bude dost času na otázky a diskuzi. Vstup je zdarma. Čas události: čtvrtek 16. kvtěna, 18:00 – 20:00, místo: ČEPICE - Českobudějovické Pirátské centrum, Hradební 13.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace