banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Řidič a spolujezdkyně se nemohli dostat z Mercedesu

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jako událost s nutností vyprostit zraněné byla na tísňovou linku ohlášena dopravní nehoda osobního auta, které havarovalo na Pražské třídě v Českých Budějovicích v neděli 18. února kolem osmé ráno. K nehodě proto vyjeli profesionální hasiči obou českobudějovických stanic – stanice České Budějovice i Suché Vrbné.

 

Na místě zjistili, že se jedná o nehodu osobního auta značky Mercedes Benz, který vyjel ze silnice a narazil do sloupu. V havarovaném autě zůstali řidič a jeho spolujezdkyně. Nemohli se dostat z auta ven. Hasiči je vyprostili poměrně jednoduše, nebylo nutné použít hydraulické vyprošťovací zařízení. Posádku auta si převzali záchranáři. Hasiči pak zajistili havarovaný Mercedes protipožárním opatřením a nehodu předali Policii ČR k šetření.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace