banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Řidiče v Týně čekají dopravní nepříjemnosti, průtah městem zastaví frézování

 Autor: Město Týn nad Vltavou

    Autor: Město Týn nad Vltavou

TÝN NAD VLTAVOU - Trpělivostí se musí obrnit obyvatelé i řidiči v Týně nad Vltavou. V termínu od soboty 18. května do neděle 2. června jsou v plánu stavební úpravy v křižovatce Budějovické ulice a průmyslové zóny. Bude se tam frézovat silnice a pokládat nový asfaltový povrch. Na silnici zároveň vyrostou ostrůvky a budovat se bude i vjezdová komunikace do průmyslové zóny.

 

V místě omezení musí řidiči počítat se zúžením jízdních pruhů a sníženou rychlostí na 30 kilometrů v hodině. To způsobí zpomalení provozu a dají se očekávat i kolony vozidel. Město proto žádá všechny, aby pokud možno zvolili jinou trasu a této kritické křižovatce se vyhnuli. Řidiči jedoucí směrem od Českých Budějovic, kteří se chtějí dostat do centra Týna nad Vltavou, na Hlinecké sídliště nebo pokračovat v jízdě na Bechyni by měli raději využít jinou trasu. Objížďka kritického úseku povede na most přes Hněvkovickou přehradu, obcí Břehy zpět do Týna nad Vltavou a dále pak po obvyklé trase.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace