banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Mosty

    sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

    Art festival.

  • Tata boys

    sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Seat najel na svodidla a obrátil se na střechu. Na jihočeských silnicích vyhasl další život

ČESKOKRUMLOVSKO - V pondělí 8. srpna krátce po půl čtvrté ráno vyjeli českokrumlovští dopravní policisté ke smrtelné nehodě u Bujanova.

 

Jedenadvacetiletý řidič cizí státní příslušnosti jel osobním vozidlem Seat Cordoba po silnici 1/3 směrem od Skoronic a v mírné pravotočivé zatáčce u Bujanova z dosud nezjištěných příčin najel na svodidla. Ta vozidlo vymrštila a automobil se několikrát otočil přes střechu. Mladík při nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem. Na místě musely zasahovat všechny jednotky integrovaného záchranného systému.

Policisté komunikaci uzavřeli a řídili dopravu po objízdných trasách. Krátce po sedmé hodině ranní byla komunikace plně zprůjezdněna. Přesná příčina, průběh nehody a další okolnosti jsou předmětem šetření. Mladý muž se tak stal již pětatřicátou obětí dopravních nehod na jihočeských silnicích v letošním roce.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace