Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Oldřích Janota

    pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

    Koncert.

  • Setkání seniorů

    pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Zobrazit všechny události
 

Semafory na křižovatkách v Pražské ulici dnes dopoledne nefungují

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Zpozornět by měli dnes dopoledne řidiči, kteří projíždějí Pražskou ulicí v Českých Budějovicích. Na křižovatce s Nemanickou a Okružní nefungují semafory kvůli opravě sloupu. Na přechodu Pražská Nemanice a křižovatce s Opatovickou světelná signalizace nejde kvůli revizi. Znovu spuštěné by měly být po desáté hodině dopoledne.

„Jedná se o pravidelné revizní práce na straně distributora elektrické energie v první polovině března 2017,“ upřesnil náměstek primátora Petr Podhola. V sobotu 4. března odpoledne budou vypnuté semafory na křižovatce Pražské se Strakonickou, v úterý 7. března ráno na křižovatce Vrbenské s Vodní, ve středu 8. března ráno v ulici Boženy Němcové nepůjde semafor na přechodu pro chodce a blikač a kolem poledne se také vypne signalizace v Novém Vrátu na křižovatce Rudolfovské s Okružní. Ve čtvrtek 9. března pak nebude fungovat semafor v Suchém Vrbném na křižovatce Dobrovodské s ulicí U Lávky a Dobrovodské s Plynárenskou. Poslední odstávku zaznamená v sobotu 1+. března ráno křižovatka Pražské s Pekárenskou u Družby.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace