Čtvrtek 17.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

• Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Čtvrtek 17.10 19:00 - Strakonice, Sál MěKS

Skvělá posila pro Motor! Jan Veselý hattrickem rozstřílel Kadaň

KADAŇ – Hokejisté Českých Budějovic zůstávají i po druhém kole stoprocentní. Ve včerejším utkání Chance ligy smázli mladý tým z Kadaně 7:1. Ve fantastickém světle se zatím ukazuje nová útočná posila Motoru Jan Veselý. Urostlý útočník přidal ke dvěma gólům do sítě Třebíče další tři přesné zásahy právě v Kadani a je jasně nejlepším střelcem úvodu Chance ligy. Jihočeši rozhodli hned v první třetině, když sice od druhé minuty prohrávali, ale poté do první přestávky čtyřmi brankami totálně otočili vývoj střetnutí. Další dvě dvacetiminutovky se tak dohrávaly v podstatě jen z povinnosti. Jihočeši se prosadili ve všech herních situacích – třikrát v rovnovážném počtu, třikrát v přesilové výhodě a jednou dokonce i v oslabení.

Další utkání sehrají Jihočeši už v pondělí 16. září zpátky na domácím ledě proti Ústí nad Labem. Úvodní buly bude vhozeno v tradičních 17.30 hodin. Kromě Motoru jsou po dvou kolech stoprocentní také Jihlava a ostravská Poruba.

SK Trhači Kadaň – ČEZ Motor ČB 1:7 (1:4, 0:2, 0:1). Branky a nahrávky: 2. Machač (Matýs, Müller) – 7. Holec (Venkrbec, Vydarený), 17. Veselý (Novák, Pavel), 18. Karabáček (Prokeš), 19. Veselý (Pýcha, Endál), 22. Novák (Gilbert), 40. Prokeš (Babka), 46. Veselý (Lytvynov, Kloz). Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Tichý, Janíček. Vyloučení: 4–4. Využití: 0–3. V oslabení: 0–1. Zblokované střely: 12–24. Vhazování: 30–20.