banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Skiareály stále nabízejí kvalitní lyžování a spoustu zábavy

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Ve Skiareálu  Lipno stále panují  ideální zimní podmínky. Teploty se v noci pohybují pod bodem mrazu, přes den kolem nuly. Návštěvníky čeká téměř deset kilometrů sjezdovek s perfektně upraveným povrchem, vypracovaný snowpark a skicross, profesionálně postavený měřený slalom i vybavený FOX park nebo Bambini park. Na sjezdovkách leží navíc 65 centimetrů sněhu. Samozřejmostí je večerní lyžování, ale i bobování nebo sáňkování v osvětleném hřišti lišáka Foxe.  Lyžuje se od 8.30 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin. „Už zítra si mohou všichni snowboardisté vyzkoušet závod ve snowboardcrossu,“ připomněl vedoucí marketingu Jiří Falout.

Na Monínci momentálně leží v průměru 50 centimetrů sněhu. Lanovky a vleky fungují vždy od 9 do 16 hodin. V pátek 13. března si návštěvníci můžou užít spoustu zábavy, hudby a prodloužené večerní lyžování. Na osvětleném svahu se bude jezdit do 22.30. „DJ´s Aleš Matoušek a Poeta budou hrát na terase M2 už od 18 hodin. Po lyžovačce bude muzika přesunuta dovnitř a party může pokračovat až do rána,“ lákají k návštěvě pořadatelé.

Lyžařské podmínky na Zadově jsou pořád vynikající. V areálu Kobyla leží 35 až 70 centimetrů sněhu, na Churáňově je 10 až 40 centimetrů sněhové pokrývky a Nové Hutě hlásí 5 až 20 centimetrů sněhu. V sobotu 14. března je v areálu U Hořejšů od 13 hodin na programu karneval na lyžích. Na účastníky čekají soutěže, diskotéka a sladké odměny. Masky jezdí na vleku zdarma.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace