Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Soutěž k ME v cyklokrosu: Buďte fanouškem, který je slyšet!

JIŽNÍ ČECHY - O prvním listopadovém víkendu bude Tábor hostit mistrovství Evropy v cyklokrosu. V sobotu 4. listopadu se uskuteční závod kategorie Masters, v neděli pak od rána postupně půjdou na trať junioři, ženy U23, muži U23 a odpoledne pak ženy a muži kategorie Elite. Česká reprezentace bude mít horká želízka v ohni - Kateřinu Nash nebo Michaela Boroše. Areál na Komoře bude opět připravený na příjezd fanoušků.

 

A je tady soutěž pro příznivce cyklokrosu! Každý týden vyhlásíme soutěž o vstupenku na táborské ME 2017 v hodnotě 290 korun a k tomu jako bonus zvonek, se kterým budou výherci slyšet u trati. Pokaždé vylosujeme tři výherce. Mrkněte na fotku, s tímhle zvoncem určitě musíme naše dohnat k úspěchu!

Dnešní otázka, na níž čekáme odpovědi na e-mailu marketing@jihocesketydeniky.cz do 10 hodin v pondělí 2. října, zní:

Tábor byl třikrát i hostitelem mistrovství světa v cyklokrosu. Ve kterém roce naposled?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace