Kdy a kam

  • Pletky s Vlastou

    středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

  • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

    středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strakonice jsou hostitelem pátého ročníku Utkání hvězd

STRAKONICE – V sobotu 15. prosince se do obloukové haly Na Sídlišti ve Strakonicích sjedou nejlepší házenkáři a házenkářky z druhých nejvyšších soutěží dospělých. Uskuteční se zde pátý ročník Utkání hvězd I. ligy.

 

Ve 14 hodin se proti sobě postaví výběry Čech a Moravy žen, v 16 hodin vyběhnou na hřiště muži. Po skončení zápasů se od 19 hodin v sokolovně uskuteční ještě slavnostní galavečer, na kterém proběhne závěrečné vyhodnocení. Po něm už bude následovat volná zábava a diskotéka pod vedením DJ Radka Zdychynce.

Jak se akce do Strakonic dostala? „Oslovili nás pořadatelé Martin Šetelík a Vojtěch Hanzl. Hledali vhodné místo a vybrali si Strakonice, protože tady máme tradičně výborné divácké návštěvy a házená má ve městě zvuk," uvedl předseda HBC Strakonice 1921 Miroslav Vávra. „Beru tuto akci jako dobrou propagaci házené. Mám radost, že Utkání hvězd hostíme. Zvu tímto všechny fanoušky, aby se přišli podívat. Jako trenér výběru Čech jsem byl v minulosti na této akci dvakrát a mohu říci, že má výbornou úroveň," zdůraznil šéf klubu.

Vstupenky na obě utkání stojí 100 korun, galavečer vyjde na 150 korun, kompletní balíček se prodává za zvýhodněnou cenu 200 korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace