Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tři sestry

    pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

    Koncert.

  • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

    pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

Ti, kteří tvoří Jihočeské týdeníky a web Jižní Čechy Teď, se sešli pohromadě

AKTUALIZOVÁNO - 30.11.2013 00:27

TÁBOR - V půvabném táborském hotelu Lázně s překrásným výhledem na Staré město se v pátek konalo firemní setkání Jihočeských týdeníků. Na výroční poradu vydavatelství přijal pozvání také tiskový mluvčí policejního ředitelství v Táboře Miroslav Doubek a právníci z advokátní kanceláře Korbel, Tuháček a partneři, s nimiž Jihočeské týdeníky chystají informační seriál o novém občanském zákoníku.

Akce se zpestřila sportovním kláním, na které se jelo do Bowlingu Sojčák. Sportovní výsledky jsou samozřejmě důležité: na první dráze vyhrál sportovní redaktor Píseckých postřehů Vašek Kozma, druhá byla manažerka reklamy ze Strakonic Jitka Plechingerová a třetí shodně pracovník marketingu Štěpán Šťastný a redaktor webu Jižní Čechy Teď Jirka Řeháček, na druhé dráze zvítězil redaktor Milevských novin Petr Eliáš, těsně za ním sportovní redaktor Milevských novin Pavel Pubal a třetí příčku se shodným výsledkem obsadily redaktorka Píseckých postřehů Zdenka Jelenová, manažerka reklamy Míša Neumannová a grafička Milevských novin Jitka Bulínová. Bylo to fajn.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace