Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country tancování

    středa 20.11 10:00 - Písek, KD

  • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

    středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

    Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Třiačtyřicátá oběť na jihočeských silnicích. Cyklista po střetu s motocyklem v nemocnici zemřel

ČESKOBUDĚJOVICKO - Těsně před devátou hodinou ráno vyjeli českobudějovičtí dopravní policisté k vážné dopravní nehodě, která se stala ve Zlivi na Českobudějovicku. Ve Smetanově ulici se střetl cyklista (1933) s motocyklem Kawasaki.

 

Cyklista se při střetu těžce zranil a Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje jej v kritickém stavu transportovala do nemocnice. Motorkář  (1994) nepožadoval ošetření. Provedená dechová zkouška vyloučila jakékoli požití návykových látek.

Policisté zajistili místo činu, provedli dokumentaci a zahájili vyšetřování, ze kterého podle předběžných výsledků vyplývá, že cyklista nedal přednost motocyklu.

V odpoledních hodinách přijali policisté na integrovaném operačním středisku informaci, že starší muž podlehl následkům těžkého zranění. Dnešní den bohužel zahynuli na jihočeských silnicích dva muži. Cyklista je tedy 43. obětí dopravních nehod v tomto roce. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace