banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Zavřete oči, swing přichází

  pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

  Písňová retro vzpomínka.

 • Mallory

  pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

  Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Úprava záchytného parkoviště Na Dlouhé louce je dokončena

 Autor: Jitka Welzlová, mluvčí Města České Budějovice

    Autor: Jitka Welzlová, mluvčí Města České Budějovice

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Nová parkovací stání pro osobní vozidla vznikla na ploše, kde byly dosud odstavovány kamiony. Došlo tam k rozšíření stávajícího parkoviště. Místo pro kamiony zůstává a nová stání jsou vyznačena vodorovným dopravním značením, vyhrazená místa mají vozidla tělesně postižených.

 

„Prostor pro velká a menší osobní auta je oddělen betonovými city bloky se zábradlím. Kapacita je aktuálně navýšena o 86 míst a o pět stání pro osoby ZTP. Pro příjezd na nové parkoviště z toho stávajícího bylo využito asfaltového sjezdu," uvedl náměstek primátora Ivo Moravec. Toto parkoviště je bezplatné.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Ještě až kraj 

  Reagovat

   

  Napraví chyby v oblasti veřejné dopravy a nahlas se zřekne hloupé doktríny jejího vytěsňování ze svého území, tak tato událost teprve přispěje k nižšímu ucpání Č. B. os. auty. Když mají prachy na letiště, chaty, nepoužitelné heliporty a pakty s provinčními bohatci, tak jistě mají dost na nápravu stavu notně pochroumané veřejné dopravy. Město nemůže suplovat kraj v oblasti řešení veřejné dopravy, nemůžou řešit problémy, které jim kraj navařil.

  Vloženo 20.5.2019 11:56:37

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace