banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

V Budějovicích se srazila dvě auta. Jedna osoba je zraněná

 Autor: HZS

    Autor: HZS

AKTUALIZOVÁNO - 8.10.2013 11:58

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Dnes po deváté ráno se srazily dvě škodovky v Pekárenské ulici v krajské metropoli. Zraněného zdravotníci záchranky ošetřili. V místě střetu zasahovali policisté, hasiči i záchranka. Jeden jízdní pruh byl omezen, policisté řídili dopravu. Právě v tuto chvíli je silnice už zcela průjezdná.

"Z dispečinku Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje obdrželo operační středisko jihočeských hasičů informaci o dopravní nehodě, která se stala na křižovatce ulic Nádražní a Pekárenská v Českých Budějovicích. K nehodě vyjela profesionální jednotka ze stanice Suché Vrbné. Při nehodě jedna osoba utrpěla zranění. Provedený průzkum na místě ukázal, že se jedná o střet dvou osobních aut. Při nehodě z vozů vytekly provozní kapaliny, které hasiči zasypali sorbentem. Zároveň provedli zajištění obou vozů proti vzniku požáru. Po jedenácté dopoledne místo předali policistům," dodala tisková mluvčí jihočeských hasiců Vendula Matějů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace