Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

V dokumentárním filmu vystoupí slavní tanečníci

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Proměny současného tanečního umění na scéně mezinárodního festivalu Tanec Praha v letech 1989 až 2013 budete moci shlédnout dnes 26. května ve 20 hodin v českobudějovickém kulturním prostoru Kredance. Dokumentární film Reminiscence mapuje hostování významných tanečních souborů a naznačuje umělecká a společenská témata, která začala rezonovat právě díky Tanci Praha.

Díky archivním záběrům se ve filmu ukážou taneční legendy jako Robert Cohan, Lin Hwai Min nebo Ohad Naharin. Součástí dokumentu je i záznam choreografie a interview s Akramem Khanem, jedním z nejslavnějších tanečníků a choreografů dneška. Promítání začíná ve 20 hodin a vstupné na něj je zdarma.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace