Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Black and white

  neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

  Koncert.

 • Strakonický drak

  neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

  Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

V neděli ráno zadrželi v Budějovicích sprejera. Prý myslel, že sprejoval na povoleném místě

 Autor: Ilustrační foto

    Autor: Ilustrační foto

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dnes ve dvě hodiny ráno operátor městského kamerového systému zachytil podezřelý pohyb v ulici Fr. Ondříčka na sídlišti Vltava. Muž se šátkem přes obličej se právě chystal začít sprejovat na zeď panelového domu. Na místo okamžitě vyjela hlídka městské policie a operátor sledoval muže na kameře.


Na pokročilou noční hodinu bylo v této ulici stále rušno. To muže od jeho činu nakonec odradilo a zeď domu se mu nepodařilo poškodit. Odebral se k nedaleké zastávce městské hromadné dopravy. Tam ho zastihly přijíždějící hlídky městské policie. Jakmile muž spatřil strážníky, dal se na útěk. Strážníci ho však dostihli a muži nasadili služební pouta. Další hlídka městské policie mezitím pátrala v okolí po čerstvých stopách sprejera. Ty skutečně strážníci nalezli na zdi nadchodu ve Strakonické ulici.

Dvaadvacetiletý muž se údajně domníval, že je graffiti na tomto místě povoleno. Povolení však vydal správní orgán magistrátu města pouze pro několik řádných žadatelů. Mezi ně dvaadvacetiletý muž nepatří.

Strážníci mladíka  předali do rukou policistů na Obvodním oddělení Policie Čtyři Dvory. Muži z Českých Budějovic nyní hrozí obvinění z přečinu poškození cizí věci.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Jiří 

  Reagovat

   

  Mėli mu hned useknout ruku kterou sprejoval!!

  Vloženo 15.1.2018 16:34:45

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace