Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční setkání občanů Netolic starších 70 let

    Úterý 10.12 14:00 - Sál ZUŠ Netolice

  • Divadélko pro nejmenší

    Úterý 10.12 10:30 - Strakonice, RC Beruška

Zobrazit všechny události
 

V nominaci reprezentační osmnáctky jsou čtyři talentovaní Motoráci

Matěj Toman platí za jednoho z nejtalentovanějších budějovických hokejistů.

Matěj Toman platí za jednoho z nejtalentovanějších budějovických hokejistů.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Hned čtyři talentovaní hokejisté Motoru České Budějovice zabojují na reprezentačním kempu hráčů do 18 let o nominaci na první velkou akci sezony – Hlinka Gretzky Cup, který se koná začátkem srpna v Kanadě. Šanci pod vedením zkušeného trenéra Aloise Hadamczika dostali čtyři hráči mistrovského staršího dorostu – obránce Šimon Kubíček a útočníci Martin Beránek, Pavel Novák a Matěj Toman. Kompletní čtyřlístek se zúčastnil už na konci června prvního kempu v Kravařích (tehdy ještě s pátým Jakubem Čížkem) a v úterý byl nominován i na sraz, který proběhne od 19. do 25. července v Třemošné a ve švýcarském Romanshornu. V rámci soustředění sehraje reprezentace dva přípravné zápasy právě proti národnímu týmu Švýcarska.


Se čtyřmi nominovanými hokejisty je budějovický Motor nejpočetněji zastoupeným klubem v reprezentaci, po třech hráčích dodaly Plzeň a Třinec. Hadamczikovým asistentem je kromě bývalého vynikajícího obránce Marka Židlického také budějovický trenér Radek Bělohlav.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace