Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Včera devět nehod, nyní omezení z Tábora na Benešov

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – V sobotu 6. července došlo k devíti dopravním nehodám. Jedné na Českobudějovicku, ke které došlo nesprávným způsobem jízdy. Ke dvěma na Českokrumlovsku díky rychlé jízdě a nesprávnému způsobu jízdy. Na Písecku došlo k jedné nehodě zapříčiněné nesprávným způsobem jízdy. Na Strakonicku ke třem nehodám nesprávným způsobem jízdy. Na Táborsku došlo ke dvěma nehodám, při které v jednom případě hrál neblahou úlohu alkohol. Ke zdržení může dojít právě nyní, v neděli 7. července, u Votic na cestě z Tábora do Benešova, protože od sedmi hodin zde stojí porouchané vozidlo a jízdní pruh pro pomalá vozidla je tak uzavřen.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace