Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Vezměte děti na festival do Přeštěnice

Novinkou letošního festivalu v Přeštěnici bude Fun Zone, která potěší děti i jejich rodiče. V pátek 28. června, tady vyroste další stage, na které je přichystán bohatý program v podobě show baviče Milana Mudrocha, bublinové workshopové školičky, soutěžemi pro malé i velké, diskománií a vystoupením dvojice PJay a Claire. V sobotu pobaví pěnová party. Kromě toho si nejmenší zařádí na skákacím hradě nebo na bungee trampoline.

Letošní ročník začne ve čtvrtek 27. června festivalovým večírkem, kde zahraje svůj celovečerní set skupina Keks. V pátek 28. června se představí Divokej Bill, Čechomor, Wohnout, Poletíme?, irští Led Farmers, Prague Conspiracy, Sebastian, The Silver Spoons a další.

Sobota 29. 6. je dramaturgicky věnována rockové muzice. Fandy potěší stálice jako je Harlej, Škwor, Traktor, legendární Turbo, Walda Gang a Jaksi Taksi.
Vstupenky všech možných kategorií jsou k dispozici v síti milevskem.cz a Ticketportal.
Více na www.prestenice.cz , www.facebook.com/prestenice

Vyhrajte lístek do Přeštěnice

Minulý týden jsme o lístky na letošní festival hráli poprvé. Soutěžní otázka zněla: Která německá skupina natočila v Přeštěnici svoje debutové DVD? Emailem dorazilo 153 odpovědí, všechny správné. Byli to Green Frog Feet. Při losování se usmálo štěstí na Anetu Samcovou, J. A. Komenského v Milevsku, Tomáše Kotrbu, ulice Ve Škole z Mníšku pod Brdy a Michala Koutník ze Sepekova. A pokud jste v prvním kole nevyhráli, nemusíte zoufat. Hrajeme dále zkuste svoje štěstí znovu. Stačí kouknout do sekce soutěže nebo kliknout ZDE.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace