banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Visací zámek vystoupí v Jistebnici. Máme pro vás vstupenky

JISTEBNICE - Česká punk rocková stálice vystoupí v rámci své koncertní šňůry Punkový království tour také na jihu Čech. Do jistebnického kulturního domu dorazí „Visáči“ zahrát v sobotu 28. března od 21. hodin. S sebou si berou spoustu legendárních písní a samozřejmě také songy z nového alba Punkový království.

 

Máme pro vás skvělou možnost, jak se na koncert dostat bez placení. Celkem 5 vstupenek je připraveno pro ty z vás, kteří odpoví na následující soutěžní otázku:

V roce 2012 oslavila skupina Visací zámek kulaté výročí svého aktivního působení. Kolik skupině bylo? Možnosti máte dvě. Za A) 30 let nebo za B) 20 let. Odpovědi zasílejte formou SMS zprávy ve tvaru JCT mezera VISACI mezera a PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI na telefonní číslo 900 06 09. Soutěžit můžete do pátku 27. března 2015 do 12. hodin. Ze správných odpovědí vylosujeme 5 šťastlivců, kteří od nás dostanou vstupenky na sobotní koncert. Upozornění na závěr. Pokud se po ukončení hlasování vylosovanému výherci nedovoláme 3 krát po sobě, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s. www.erika-as.cz.,www.platmobilem.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace