Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jubilejní Lubomír Brabec

    Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

    Romantické skladby pro kytaru.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Vítr komplikoval hasičský útok v Křenovicích. Z mužů dominoval Chlum, nejlepší hasičky byly z Lišova

KŘENOVICE – Příjemnou letní sobotu mohli strávit Křenovičtí v hasičské aréně, kde se konalo další kolo Jihočeské hasičské ligy. Soutěž jedenácti ženských a jednatřiceti mužských týmů doprovázel silnější vítr, který soutěžící moc neocenili u terčů. Nepřízni počasí se postavila vedle terčů dvě hasičská auta, aby tlumila nárazy větru. V mužské kategorii navíc nastaly potíže se startérem, některé týmy musely začínat několikrát. I přes počáteční trable soutěžní den proběhl v dobré atmosféře a za silné podpory diváků.

Čtyři mužské časy za sedmnáct vteřin, nejlepší ženy za osmnáct a další za krásných devatenáct sekund. Taková byla bilance sobotního dne. Z mužských týmů se na prvním místě blýskl Chlum B (17:35), druhé byly Žernovice (17:45) a třetí Milenovice (17:56). Z žen nejlépe zabodovaly hasičky z Lišova B (18:04), druhé místo si zasloužil Holubov (19:13) a třetí příčku obsadily Češnovice-Jaronice (19:24).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace