Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Postavme se na své nohy

    pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

    Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

  • Burza škol

    pondělí 18.11 9:30 - Písek, KD

    Prezentace středních škol, odborných učilišť a firem.

Zobrazit všechny události
 

Vrátila se na místo činu, a to se jí stalo osudné

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Dvacetiletá zlodějka úspěšně kradla v jednom obchodním domě v krajské metropoli. Po několika dnech se do obchodu ale vrátila, aby si opět něco pořídila, bez placení, pod vánoční stromeček. Nevěděla, že personál obchodu už o ní ví, že na ní dokonce čeká. Tentokrát dívka měla smůlu, protože s lupem už neodešla. Byla zadržena policisty. Nyní se bude za své krádeže zodpovídat před soudem.Policisté z obvodního oddělení Čtyři Dvory zadrželi dvacetiletou ženu a podezírají jí ze spáchání trestného činu krádeže. Dívka v uplynulých dnech kradla v jednom z obchodních center v Českých Budějovicích. V její tašce skončil notebook a flash disk za více jak osm tisíc korun. Dívce se krádež vydařila, odešla v poklidu z obchodu. To jí však nestačilo. Za pár dní se na místo činu vrátila. Opět si chtěla něco nakoupit, zase bez placení. Ale tentokrát obsluha v obchodě na ní čekala, moc dobře věděla o koho jde, a tak o pohybu mladé ženy ihned informovala policisty. Ti přijeli a dívku zadrželi.

„Policisté ze Čtyř Dvorů případ prověřují formou zkráceného přípravného řízení, a tak by dívka měla do dvou týdnů stanout před soudem,“ doplnila informaci tisková mluvčí jihočeských policistů Lenka Holická.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace