Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    Čtvrtek 5.12 19:00 - Divadelní areál Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

  • Mikulášský průvod

    Čtvrtek 5.12 17:00 - Od hasičské zbrojnice v Netolicích

Zobrazit všechny události
 

Vzorový dotační systém Budějovice ještě vylepšily

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Městský dotační systém, který protikorupční sdružení Oživení označilo za nejlepší mezi statutárními městy a použije ho jako vzor pro ostatní, dozná dalšího vylepšení. Žádosti bude možné podávat elektronicky, což ulehčí práci jak žadatelům, tak pracovníkům magistrátu a systém vyhodnocování bude efektivnější.

Změnu spolu s několika dalšími úpravami, jež se týkají odlišného systému čerpání dotací pro subjekty, které hradí svůj dluh vůči městu v režimu splátkového kalendáře, a prodloužení termínu pro předkládání vyhodnocení dotačního programu, jsme zahrnuli do směrnice č. 6/2013, kterou ve středu 20. listopadu schválila rada města. Snažíme se rozšiřovat elektronické služby magistrátu a tohle je další z kroků po zavedení elektronického objednání na přepážku, aplikací Hlášení závad a Dej Tip nebo zřízení facebookové komunikace. Již zanedlouho spustíme tzv. rozklikávací rozpočet, který usnadní veřejnou kontrolu městského hospodaření,“ dodal primátor Juraj Thoma.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace