banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Železní hasiči a hasičky obsadili milevský zimní stadion. Jsou to borci!

AKTUALIZOVÁNO - 21.3.2015 13:56

MILEVSKO - V plném proudu je v tuto chvíli soutěž železných hasičů na zimním stadionu v Milevsku. Domácí tým Racing rescue připravil druhý ročník tratě zasazené do ochozů stadionu, kde nechybí nic z klasických disciplín. Diváci sledují tažení figuríny, běh se zátěží, převracení pneumatiky, vytahování břemene, motání hadic, u mužů kategorie Master to vše v plné hasičské výstroji i s dýchacím přístrojem.

Kategorie žen už skončila a trať se přestavěla pro muže. Těch přijelo přes dvacet z okolních sborů dobrovolných hasičů z Kučeře, Nemějic, Srlína, Zbelítova, Sepekova, Kojetína, Vladyčína, ale i z Krče na Písecku nebo z Makova na Táborsku. Nechybí i borci z větší dálky - z Frymburka, Řehnic, Bělče, Pelech nebo Nebílov či dokonce Karlinek.

Do kategorie Master dorazili hasiči z celé republiky - mimo jiné ze Dvora Králové, Loun, Dolních Jirčan, Dobříše, Mníšku, Chebu, Kolovče, Kostolmat nebo Vratislavic i Jablonce nad Nisou.  

Na dráze jsme zachytili Evu Hrychovou z domácího Racing Rescue. Stojí za to ještě vyrazit, hlavní kategorie Master teprve přijde. Závod probíhá přesně v duchu motta TFA - Nejsilnější hasič přežije. 

Fotoreportér Ivo Bukač je na místě a výsledky přineseme ještě dnes. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace