banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Jubilejní Lubomír Brabec

  Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

  Romantické skladby pro kytaru.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Žena na odboru péče o dítě nadýchala skoro pět promile

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Bezmála pět promile alkoholu v dechu naměřili v Českých Budějovicích ženě, která přišla opilá na městský úřad. Stala se tak krajskou „alkoholovou rekordmankou“.

 

„U neobvyklého případu asistovali policisté ve středu 11. března dopoledne. Zhruba pětačtyřicetiletá žena navštívila na úřadu odbor péče o dítě a chtěla něco projednat. Bohužel její stav vysoké podnapilosti jakékoliv srozumitelné jednání vylučoval a úřednice musely nakonec zavolat ženě zdravotnickou záchrannou službu,“ sdělil policejní tiskový mluvčí Jiří Matzner. Opilá žena skončila na záchytce. Orientační dechová zkouška ukázala 4,8 promile alkoholu.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • t. 

  Reagovat

   

  Kdyby takhle přišel chlap, tak to úřednice vůbec neřeší. To stejný u soudu. Kamarád se dostavil napitej k soudu - rozdělení péče u děti před rozvodem. Soudci jeho stav vůbec nevadil, odmítal jej na prosbu kamarádovo manželky, kamkoliv zaznamenat. Přitom mohl nechat odročit soudní řízení, na to soudce právo má. Kamarád by tak dostal za vyučenou a choval by se slušněji. Ale ještě si pochvaloval,jakej je ten soudce príma chlap.

  Vloženo 13.3.2015 18:20:04

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace