Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hvězda Betlémská!?

    pondělí 9.12 19:00 - Muzeum Jindřichohradecka, budova ve Štítného ulici, Jindřichův Hradec

    Přednáška Ing. Jany Tiché z Hvězdárny a planetária v Č. Budějovicích s pobočkou na Kleti.

  • Pletky s Vlastou

    pondělí 9.12 9:00 - Písek, Senior Point

    Tvořivé setkání.

Zobrazit všechny události
 

Ženu při prodeji kola zájemce o koupi srazil na zem

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Kriminalistům se podařilo ve velmi krátké době odhalit 32 letého a 29 letého muže, kteří mají na svědomí loupež. K události došlo ve čtvrtek 25. července v Sukově ulici v krajském městě. Muži se tu smluvili schůzku se ženou, která přes internet prodávala kolo Bianchi v hodnotě 10 000 korun.

Žena přišla na setkání rovnou s jízdním kolem, které měla v úmyslu prodat. Mladší z mužů na ženu neustále mluvil a tím k sobě upoutal pozornost. Druhý pachatel pak k ženě přistoupil a udeřil ji, až spadla na zem. Přestože se ještě snažila útočníkům zabránit, aby kolo ukradli, nepodařilo se jí to a mladší z mužů na kole odjel. Žena okamžitě informovala policii.

Případu se ihned ujali českobudějovičtí kriminalisté, kteří dvojici vypátrali. Muži jsou obviněni z trestného činu loupeže. Mladší z mužů je stíhán vazebně, starší na svobodě. Případem se kriminalisté nadále zabývají. Zároveň upozorňují na tento typ obchodu, kdy lidé prodávají či nabízejí zboží přes internet. Pokud pak dochází k osobním setkáním, měli by být lidé velmi opatrní a pokud je to možné, nechodit na podobné schůzky sami.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace