Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Nadační koncert

    pondělí 20.5 19:30 - Volyně, Pošumavská tržnice

    Hrají učitelé ZUŠ.

  • Návrat do hotelu Blackout

    pondělí 20.5 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Budějovičtí nohejbalisté si na první extraligový bod musí ještě počkat

Černobílé na půdě loňského finalisty extraligy nezastihl úvod utkání v optimálním rozpoložení. Po celé řadě nepřesností a nevynucených chyb i přes „míchání“ sestavou trenérem Hanzálkem rychle prohrávali před hrstkou domácích diváků a malou skupinkou svých nejvěrnějších fanoušků poměrně jednoznačně 4:0.

V tu chvíli to s nováčkem soutěže nevypadlo moc dobře. Naštěstí vložená dvojice, do které za jihočechy nastoupili Šafránek – Ryneš, dokázala za vydatného povzbuzování hostujících fanoušků v dramatickém utkání získat první bod na svoji stranu. V následném singlu se ale opět českobudějovickým, resp. Vondráškovi nevedlo. Ten poměrně hladce podlehl velmi dobře hrajícímu singlistovi Šacungu v poměru 2:0 na sety a s hosty to opět nevypadlo nikterak optimisticky.
K obratu, tedy alespoň z pohledu vývoje utkání, následně zavelely trojkové sestavy hostí, které především díky bojovnosti dokázaly domácí v koncovkách zápasů přetlačit a upravit tak průběžné skóre utkání již na 3:5 ze svého pohledu. Po té se zdálo, že by hosté přece jenom mohli bojovat o svůj první extraligový bod až do závěru celého utkání, ale bohužel dvojice Chalupa – Musil nezvládla koncovku předposledního zápasu, a tak Dynamo odešlo z tohoto utkání poraženo.
Černobílí si tak budou muset na svoji další šanci na zisk extraligových bodů počkat do dalšího utkání, které se odehraje, pokud počasí dovolí, v domácím areálu U Mlýnské stoky v Havlíčkově kolonii, kde bude v sobotu 19.4. hostit od 14.00 hod. družstvo Čelákovic.  

SK Šacung ČNES Benešov 1947 : TJ Propagační podnik - Dynamo ČB  6 : 3  

Sestava: Musil – Chalupa, Fík – Kozel, Ryneš – Šafránek, Vondrášek, Musil – Vondrášek – Matějka, Fík – Matějka – Ryneš (Šafránek)
Body: Ryneš – Šafránek,    Musil – Vondrášek – Matějka, Fík – Matějka – Ryneš (Šafránek) Diváci:50 Rozhodčí: Dutka - Lechnýř

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace