Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Bývalí hráči Vodních staveb Tábor oslavili na svém stadionu sedmdesátiny

TÁBOR - Ve středu 1. června poblahopřáli nejen zástupci klubu FC MAS Táborsko pěti bývalým hráčům VS Tábor k jejich sedmdesátinám. Oslavenci Zdeněk Andrle, Karel Ilčík, Karel Karpíšek, Ladislav Syrový a Jan Zitta si pro sváteční událost vybrali stadion Na Svépomoci, kde v minulosti sváděli své fotbalové bitvy.

 

K oslavě využili středeční vložené kolo ČFL mezi béčkem Táborska a Viktorií Žižkov. Jejich následovníci jim prohrou s adeptem na postup 0:4 příliš radosti neudělali, nicméně oslavenci si party k sedmdesátinám i tak náležitě užili.

V naší bohaté fotogalerii si můžete prohlédnout, kdo všechno se ke gratulantům přidal. V příštím vydání Týdeníku Táborsko přineseme další podrobnosti a přečtete si verše, které pro oslavence složil a přednesl známý fotbalový fanoušek Jiří „Prdla“ Vošta.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace