banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

České Budějovice posílil obránce Marcel. Dnes Motor čeká generálka na Kladně

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Obrana je kompletní. Hokejový Motor České Budějovice oznámil poslední posilu do defenzívy před zahájením sezony. Na zkoušce na jihu Čech uspěl plzeňský tvrďák Patrik Marcel, který doposud nastupoval zejména za plzeňskou farmu v Klatovech. Do Českých Budějovic přichází na roční hostování. „Patrik se nám předvedl v solidním světle, ještě ho budeme chtít lépe zapracovat do našeho systému, nicméně jeho hra u mantinelů a celkový důraz je to, co jsme hledali,“ vysvětlil pro klubový web příchod řízného beka hlavní trenér Antonín Stavjaňa. Poslední prověrka čeká hokejisty Českých Budějovic dnes na Kladně. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.


Další zajímavé informace o dění v budějovickém hokeji přineseme v pondělí 4. září po oficiální tiskové konferenci před začátkem nového ročníku WSM Ligy. Do mistrovské sezony Jihočeši vstoupí v sobotu 9. září v Litoměřicích.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace