Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Běžné posprejování vagonů. Ovšem škoda je tentokrát astronomická

Ilustrační foto

Ilustrační foto

BALKOVA LHOTA – Škoda ne za jednotky či desítky tisíc, jak bývá obvyklé. Ale řádově mnohem vyšší. Přes milion korun! A na svědomí ji opět měli sprejeři, jejichž řádění je na Táborsku dlouhodobějším problémem. Vědět o sobě dali naposledy někdy v době od šesté hodiny večerní v pátek 4. října do nedělního odpoledne 6. října.

 

Policisté pátrají po vandalovi či vandalech, kteří v prostoru odstavné koleje vlakového nádraží u obce Balkova Lhota posprejovali čtyři zde odstavené motorové vozy typu 811 a jeden vlečný vůz s označením 011. „Hmotná škoda na technice, která zde byla odstavena na cestě ze Slovenska a byla určena k výstavním účelům, byla odhadnuta na částku převyšující jeden milion korun," upřesnil policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Kriminalisté přivítají jakékoliv informace k tomuto vandalskému činu, a to přímo na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře nebo na telefonní lince 974 238 700.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace