Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Beseda.

  • Bachata pro začátečníky

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Česká Kanada se představí na veletrhu cestovního ruchu v Praze

PRAHA - Od čtvrtka 15. do neděle 18. února se bude turistická oblast Česká Kanada prezentovat na holešovickém Výstavišti během veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Holiday World je nejvýznamnější mezinárodní veletrh cestovního ruchu ve střední Evropě. Jeho 27. ročník nabízí bohatý doprovodný program pro odbornou i laickou veřejnost a připomene také výročí 100 let od vzniku Československa.


Česká Kanada představí svou nabídku v rámci výstavního prostoru Jihočeského kraje, kde se bude prezentovat společně s dalšími turistickými oblastmi a krajskými organizacemi. Jihočeskou expozici první den veletrhu slavnostně otevře ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu Jaromír Polášek, a po celé čtyři dny zde bude probíhat atraktivní doprovodný program v podobě hudebních a tanečních vystoupení. Motto pro letošní rok zní „Jižní Čechy pohodové", region bude návštěvníky lákat prezentací založenou na vtipu, nadsázce a slovních hříčkách. Nepřehlédnutelnou dominantou celé expozice bude „strom fantazie".

Produktová manažerka Petra Vacková vysvětluje, s jakou nabídkou jede do Prahy Česká Kanada: „V rámci našeho prezentačního pultíku kolegyně z turistických informačních center návštěvníkům veletrhu budou nabízet tištěné materiály, především image brožuru Česká Kanada s podtitulem „Objevuj, zažij, miluj", která uceleně představuje hlavní atraktivity oblasti. Další tiskovinou je mapa výletních cílů, kde zájemci najdou 80 tipů pro své cesty Českou Kanadou. Nebudou chybět ani kapesní kalendáře pro sběratele či kalendáře akcí z měst Dačice, Jindřichův Hradec, Nová Bystřice a Slavonice na rok 2018. Zkušené kolegyně dokáží příchozím poradit také s výběrem ubytování, vhodné cyklistické trasy a kompetentně odpoví i na další dotazy týkající se České Kanady."
Česká Kanada je atraktivní místo pro trávení aktivní dovolené. V zimním obodobí nabízí především trasy pro běžecké lyžování. Ve zbytku roku láká hlavně na cykloturistiku, pěší výlety a unikátní historické památky.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace