Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Českokrumlovský Grimpo řádil v baru

Grimpo - z filmu Limonádový Joe (1964) , Autor: ex.ua

Grimpo - z filmu Limonádový Joe (1964)     Autor: ex.ua

ČESKÝ KRUMLOV – Za výkon třiatřicetiletého muže by se nemusel stydět ani Grimpo v podání herce Josefa Hlinomaze ve filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera. Mladík v jednom běžném baru polkl střepy z rozbité sklenice a napadl hosty. Přitom nešlo o Divoký západ a arizonský Stetson City ani o rok 1885, ale o jeden z běžných barů v Českém Krumlově.

 

Náročnou noc obsluze a hostům baru připravil třiatřicetiletý výtržník a rváč. Ten v pátek 31. ledna po druhé ráno v jednom z barů v Českém Krumlově nejdříve rozbil skleničku, potom polkl její střepy a začal napadat příchozí hosty baru. Ve svém řádění uchopil také jednu z židlí a praštil s ní o stěnu. Poté z baru odešel. Neodešel ale normálně, protože prošel skleněnou výplň okna. Celkem napáchal škodu za více jak šest tisíc korun.
„Třiatřicetiletého mladého muže podezírají českokrumlovští policisté ze spáchání trestných činů výtržnictví a poškození cizí věci, a tak se nyní bude zodpovídat před soudem,“ dodala tisková mluvčí jihočeských policistů Lenka Holická.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace