Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Laco Deczi & Celula New York

    Čtvrtek 24.10 19:30 - Wellness Hotel Rezidence, Nové Hrady

    Koncert.

  • Literární šleh: Marek Toman + Pavla Horáková

    Čtvrtek 24.10 19:00 - Měsíc ve dne, České Budějovice

    Beseda.

Zobrazit všechny události
 

Jihočeské weby bodovaly v celostátní soutěži Zlatý erb

JIŽNÍ ČECHY – Webové portály z jižních Čech bodovaly v celostátním kole soutěže Zlatý erb. Obsadily v ní dvě druhá a jedno třetí místo. Pomyslné stříbro připadlo Písku v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba, a to za projekt chytrého parkování (http://parkovani.pisek.eu/). Stejnou pozici obsadil turistický portál Jižní Čechy (www.jiznicechy.cz) a v soutěži o nejlepší webové stránky města se umístil jako třetí Tábor (http://www.taborcz.eu).


Ocenění za projekt chytrého parkování v Hradci Králové převzal 1. náměstek hejtmanky a místostarosta Písku Josef Knot. Aplikace je podle něj unikátní, je totiž schopna na základě sběru anonymních dat od mobilních operátorů navádět řidiče na volná parkovací místa v širším centru města. „Aplikace pracuje až s 96procentní přesností," zdůraznil Knot.

Slavnostní vyhlášení jubilejního 20. ročníku soutěže Zlatý erb o nejlepší weby měst a obcí se konalo v pondělí 9. dubna v Hradci Králové. Zúčastnily se jí obce a města ze všech 14 krajů, celkem 430 webových stránek a projektů včetně elektronických služeb.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace