Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Šrámkův Písek

    sobota 25.5 10:00 - Palackého sady

    Doprovodný program festivalu.

  • Květnové pečení chleba

    sobota 25.5 9:00 až 13:00 - Lenora, veřejná pec

Zobrazit všechny události
 

Jihočeští policisté závodili v běhu na lyžích

ZADOV - Ve čtvrtek dne 25. ledna se sjeli policejní sportovci a sportovkyně do šumavského ski areálu Zadov - Churáňov, kde proběhl každoroční přebor krajského policejního ředitelství Jihočeského kraje v běhu na lyžích. Bezmála šest desítek závodníků a závodnic změřilo síly na místních závodních tratích. Muži běželi osmikilometrovou trať klasickou technikou, ženy startovaly na trase poloviční. Startovní pole bylo rozděleno do třech věkových kategorií pro muže a jedné bez rozdílu věku pro ženy.

 

Sportovní den skončil hodnotnými výkony všech zúčastněných běžkařů, na náročné trati předvedli své lyžařské dovednosti a chuť zabojovat o ty nejlepší výsledky. Medailisty v rámci slavnostního zakončení ocenil ředitel Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje Luděk Procházka, který rovněž poděkoval všem organizátorům přeboru.

V jednotlivých kategoriích se ve stopě nejlépe dařilo:

Muži I - 1. místo: Jakub Šraděja (ÚO České Budějovice)

Muži II - 1. místo: Bořivoj Kalíšek (KŘP Jčk)

Muži III - 1. místo: Ivan Drnek (ÚO Strakonice)

Ženy - 1. místo: Věra Machová (KŘP Jčk)

Vítězové jednotlivých kategorií budou Jihočeský kraj reprezentovat v celorepublikových přeborech, které se uskuteční v únoru rovněž ve ski areálu Zadov - Churáňov.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace