Kdy a kam

  • Hudební sklepy

    pátek 22.3 19:30 - Milevsko, Galerie M

  • Malina Brothers

    pátek 22.3 20:00 - Týn nad Vltavou, MDK Sokolovna

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jihočeští policisté získali na mistrovství republiky tři cenné kovy

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

JIŽNÍ ČECHY – V lyžařském areálu Zadov – Churáňov se minulý týden konalo policejní mistrovství České republiky v běhu na lyžích. Na start se postavilo sedm desítek závodníků, kteří se na republikové měření sil probojovali přes krajské kvalifikace.

 

Jihočeská výprava letos získala tři medaile. „Skvělou formu předvedl českobudějovický Jakub Šraděja, který vybojoval třetí místo v nejmladší mužské kategorii. Lucie Králová brala zlato mezi nejmladšími ženami a svůj úspěch ještě zdvojnásobila ve sprintu, kde vybojovala bronz. Napínavé byly také štafety, ve vyčerpávajícím boji nakonec jihočeská výprava obsadila bramborovou příčku," uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

V úterý 12. února se běžci i běžkyně na lyžích postavili na start první části kombinačního závodu. Muže čekala dvanáctikilometrová závodní trať, ženy absolvovaly polovinu. Jelo se klasickou technikou. Podle časového handicapu z první části pak ve středu startovali do závodu volnou technikou na stejně dlouhých tratích. Odpolední část pak patřila závodu ve sprintu. Skvělé souboje sportovci předvedli také ve čtvrtek, kdy program mistrovství zakončili závodem smíšených štafet.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace