banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Kdo pozná dívku na fotografii? Hledá ji policie

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Policisté českobudějovického obvodního oddělení Čtyři Dvory žádají širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti mladé ženy. Její fotografii se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Podání vysvětlení této dívky by zásadně přispělo k objasnění uvedeného skutku.

Podle dosud provedeného šetření se mladá žena - zachycená na fotografiích - měla 26. října pohybovat v Českých Budějovicích u obchodního domu Kaufland v ulici Na Sádkách a rovněž na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II.

Policisté vyzývají na fotografii zachycenou ženu, aby byla tak laskava a přihlásila se policistům Obvodního oddělení PČR Čtyři Dvory na telefonní lince 974 226 720, případně na jejich služebně v ulici M. Chlajna č. 45.

Zároveň žádají každého, kdo by uvedenou ženu na fotografii znal či poznal, případně měl k ustanovení její totožnosti další důvodné poznatky, aby tyto informace sdělil policistům na výše uvedených kontaktech či cestou policejní linky číslo 158. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace