Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Martin Komárek útočil na premiérový titul světového šampiona

 Autor: www.stihl.cz

    Autor: www.stihl.cz

LILLEHAMMER – Loňský bronz z německého Stuttgartu neobhájil, přesto se cítil vítězem. Osminásobný medailista z mistrovství světa ve sportovním dřevorubectví Martin Komárek měl po čtyřech stříbrech a bronzech nakročeno k premiérovému titulu světového šampiona. V poslední šesté disciplíně mu ale v Lillehammeru spadl řetěz a propadl se na konečné páté místo. „Kdybych v hot saw podal svůj standard, byl bych mistrem světa,“ uvědomuje si Komárek. Žádné velké zklamání se ale zatím nedostavilo. Legenda timbersportu má radost z jednoho z nejlepších výkonů bohaté kariéry.


Obsáhlý rozhovor s Martinem Komárkem přineseme ve středečních Milevských novinách. Dozvíte se, v jakém formě do Lillehammeru odjížděl, co mu na šampionátu udělalo největší radost, nebo třeba jestli se kvalifikoval na květnové Champions Trophy do Francie.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace